O mnie

Cześć, jestem Karolina. Witaj na moim blogu!

Od ponad 6 lat zajmuję się tworzeniem pluszowych zabawek dla dzieci i od ponad 2 lat prowadzę firmę Pidida.

Na początek stworzyłam własną linię zabawek- zwierzątek, którą dalej rozwijam o nowe wzory. Wprowadziłam też u siebie automatyzacje, jak wykorzystanie haftu maszynowego. Dzięki temu, że wykorzystuję hafciarki do haftowania twarzy, mogę tworzyć zabawki bezpieczne dla maluchów.

Przez kilka lat pracy, początkowo jako hobby, a potem zawodowo, uczyłam się jak dopasowywać i ulepszać wykroje, które rysowałam. Doszkalałam warsztat po to, by nauczyć się unikać błędów przy szyciu. Zbyt wąsko osadzone oczy, twarz, która po zszyciu ledwo mieści się w linii głowy przytulanki czy lalki, nieproporcjonalne kształty. Tego wszystkiego da się uniknąć i chcę również Ciebie nauczyć 🙂

Prywatnie, jestem mamą dwóch fantastycznych dziewczynek, żoną szalonego (kapelusznika??) architekta i panią dwóch kociaków egzotycznych. Ponieważ swoją firmę prowadzę w domu, codziennie, pewnie tak jak Ty, zmagam się z dzieleniem czasu między dom, pracę i dzieci (albo w odwrotnej kolejności). Niejednokrotnie rzucam wszystko i „gaszę pożary”. Staram się jednak wypracowywać system, który umożliwia mi łączenie wszystkich dziedzin i będę się dzielić z Tobą, w jaki sposób to robię.

Opowiem Ci też, jak możesz stworzyć dla siebie miejsce w domu, gdzie będziesz mogła pracować, jak porządkować swój magazyn i jakie triki wykorzystać do przechowywania rzeczy i narzędzi niezbędnych do szycia.

Zrób sobie dobrą herbatę i wskakuj na bloga! Zapraszam Cię serdecznie!

 

Karolina